FluxboxPL.org:General disclaimer

Z FluxboxPL.org

Skocz do: nawigacja, szukaj

Wszystkie teksty dostępne w serwisie FluxboxPL.org objęte są licencją Creative Commons BY-NC 2.5, chyba że zaznaczono inaczej.

Udziela się zgody na wykorzystywanie tekstów zamieszczonych na stronach serwisu FluxboxPL.org pod warunkiem podania źródła i autora, z wyłączeniem użycia komercyjnego. Użycie komercyjne wymaga dodatkowej zgody autora tekstu. Autor oraz współautorzy zostali wymienieni w zakładce "historia" każdego tekstu na stronie. Zaleca się, w ramach uznania autorstwa, wymienienie wszystkich unikalnych autorów tekstu oryginalnego w odpowiedniej sekcji utworu pochodnego.
Zezwala się na pominięcie tych autorów, przy edycjach których znajduje się mała, wytłuszczona literka d. Świadczy ona o tym, że zmiana dokonana przez tę osobę miała charakter jedynie drobnej poprawki.

Dopuszczalne jest zamieszczanie na stronach serwisu FluxboxPL.org tekstów bądź tłumaczeń tekstów pochodzących z innych źródeł, jeśli ich licencja na to zezwala. W takim wypadku należy zaznaczyć skąd dany tekst pochodzi i zamieścić informację o jego licencji (jeśli inna niż CC-BY-NC).

Narzędzia osobiste