Użytkownik:Minio

Z FluxboxPL.org

Wersja z dnia 09:08, 8 lis 2008 autorstwa .azhag (dyskusja | edycje) (Zabezpieczono "Użytkownik:Minio": spamboty [edit=autoconfirmed:move=autoconfirmed])
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wita

Minio naprawdę nazywa się Mirosław Zalewski i obecnie zamieszkuje w pięknej, nadmorskiej miejscowości o nazwie Dziwnów.

Minio używa Fluxboksa od marca 2006 roku. Po perypetiach z Gentoo i Archem, ostatecznie (stan na 6 kwietnia 2008 roku) skończył używając Debiana. Przez ten okres ani na sekundę nie sprzeniewierzył się wspomnianemu WM-owi.

Minio jest jednym z moderatorów Polskiego Forum Użytkowników Fluxboksa. Z tytułlu tego nie otrzymuje żadnych profitów, nie tylko materialnych.

Minio nie potrafi edytować stron systemu WikiMedia, więc jest za tym, aby przyjąć do redakcji osobę, która będzie po nim sprzatała w artykułach (głosy za i przeciw prosi wpisywać na stronie Dyskusji). Potrafi za to pisać ładnie, składnie, semantycznie i po polsku (chociaż nie zawsze z polskimi znakami diakrytycznymi).

Minio ma swoją stronę domową, którą można znaleźć pod adresem http://minio.xt.pl.

Minio prowadzi telefon zaufania, pod którym możesz podzielić się z nim swoimi problemami lub też pogadać o tym, jakie życie jest okrutne, straszne i beznadziejne. Z chęcią Cię wysłucha, i to zupełnie za darmo!

  • XMPP/Jabber : minio//uaznia.net
  • GG : 7713454
  • e-mail : minio//gmail.com

Minio zastrzega, że // w powyższych zapisach należy zamienić na znak @ (tzw. małpa) dostępny zazwyczaj po wciśnięciu na klawiaturze jednocześnie klawiszy 'shift' i '2'.

Narzędzia osobiste