Użytkownik:Minio

Z FluxboxPL.org

Wersja z dnia 12:32, 5 cze 2011 autorstwa Minio (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Wita

Minio naprawdę nazywa się Mirosław Zalewski i obecnie jest zameldowany w pięknej, nadmorskiej miejscowości o nazwie Dziwnów. Jednak większość czasu pędza w zdecydowanie nienadmorskim Poznaniu, gdzie studiuje.

Minio używał Fluxboksa od marca 2006 roku do czerwca 2011 roku. W tym właśnie miesiącu porzucił Fluxboksa na rzecz KDE, które oferuje mu praktycznie to samo, a do tego kilka rzeczy więcej.

Minio używał Auroksa, openSUSE, Gentoo i Archa, jednak po wielu perypetiach ostatecznie zdecydował związać się z Debianem. Minio i Debian mają się dobrze i nie zamierzają się opuszczać.

Minio jest jednym z moderatorów Polskiego Forum Użytkowników Fluxboksa. Z tytułu tego nie otrzymuje żadnych profitów, nie tylko materialnych.

Minio nie potrafi edytować stron systemu WikiMedia, więc jest za tym, aby przyjąć do redakcji osobę, która będzie po nim sprzatała w artykułach (głosy za i przeciw prosi wpisywać na stronie Dyskusji). Potrafi za to pisać ładnie, składnie, semantycznie i po polsku (chociaż nie zawsze z polskimi znakami diakrytycznymi).

Minio ma swoją stronę domową, którą można znaleźć pod adresem http://minio.xt.pl.

Minio prowadzi telefon zaufania, pod którym możesz podzielić się z nim swoimi problemami lub też pogadać o tym, jakie życie jest okrutne, straszne i beznadziejne. Z chęcią Cię wysłucha, i to zupełnie za darmo!

  • XMPP/Jabber : minio//uaznia.net
  • GG : 7713454
  • e-mail : minio//gmail.com

Minio zastrzega, że // w powyższych zapisach należy zamienić na znak @ (tzw. małpa) dostępny zazwyczaj po wciśnięciu na klawiaturze jednocześnie klawiszy 'shift' i '2'.

Narzędzia osobiste